Oslava 30. výročia DK Zrkadlový háj

Interaktívna výstava na hrade Strečno
Luminografický kútik
Dátum: 16/09/2023 - 16/09/2023
Rok: 2023
Mesto: Bratislava
Tagy: 3D , animácia , digitálne umenie , verejný priestor , videomapping
Spolupráca:
Lukáš Matejka
DK Zrkadlový háj
Kultúrne zariadenia Petržalky

Dom kultúry Zrkadlový háj oslavuje 30. narodeniny. Pri tejto príležitosti si pre svojich divákov pripravili výber podujatí, ktoré budú realizovať počas celej sezóny. Srdečne pozývajú na oslavy, ktoré budú realizované prostredníctvom troch reprezentatívnych podujatí.

Pri prvom z nich sa otvorí Kultúrny dom Petržalke. Celodenný program bude prebiehať 16.9. na námestíčku pred vstupom do budovy. Oslavnú udalosť chápu ako darček pre divákov a priaznivcov pri príležitosti zahájenia 30.-tej sezóny a zároveň ako ukončenie leta. Vstup na podujatie bude preto voľný.

Program je koncipovaný pre širokú verejnosť. Na malých divákov sa teší folklórne zoskupenie Hájenka s divadelným predstavením Don Šajn a Šašo Ľuboš so svojim predstavením, na ktorého nadviaže súčasný cirkus Cirkuskus akrobatickou šou vytvorenou priamo pre Kultúrny dom. Keďže príjemné párty robia chalani z Malalata, na oslavách 30. výročia nemôžu chýbať. Veľkolepý záver v podobe Videommapingu na budovu Zrkadlového hája pripravuje umelecké zoskupenie TRAKT – audiovizuálnu show premietanú na budovu.