cestovný ruch

Slovenčina

Nočné prehliadky hradu Strečno

Atraktívne prehliadky hradu Strečno v nočnej atmosfére so zaujímavým programom v hrade i podhradí. V tieto tajuplné večery vám predstavíme príbehy troch žien – šľachtičnej Benigny, Júlie Kapuletovej a Žofie Bosniakovej. Dve z nich, Benigna a Žofia, žili priamo na našom hrade, Júlia pochádzala z talianskeho mestečka Verona. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že tieto ženy nemajú nič spoločné, ale opak je pravdou. Všetky tri vošli do dejín a do povedomia ľudí a ani po mnohých rokoch neprestáva ich život budiť pozornosť.

Krst - Turistický denníček

Historická dominanta Trenčína i celého Považia ožila v pondelok 14. apríla 2014 džavotom detí. Pod záštitou predsedu TSK Jaroslava Bašku sa na Trenčianskom hrade konal Deň otvorených dverí a predstavenie Turistického denníčka pre deti.

14. Konferencia o cestovnom ruchu

Dňa 27. marca 2014 sa členovia TRAKTU Marek Janičík a Lukáš Matejka zúčastnili 14. ročníka konferencie cestovného ruchu v Prievidzi s názvom Po toku Nitry. Zástupcovia občianskeho združenia TRAKT v rámci konferencie uskutočnili krátku prednášku o nových možnostiach propagácie v cestovnom ruchu. Zamerali sa predovšetkým na nové formy propagačných materiálov, modernejšiu grafiku, ale aj na virálne či promo-videá. Cieľom prednášky bolo oboznámiť verejnosť, ale najmä ľudí, ktorí sa zaoberajú cestovným ruchom, aby pri propagácii svojich hotelov, penziónov, múzeí,... dosiahli najväčší úspech.

Odoberať RSS - cestovný ruch

Back to Top